В "Укрлендфармінгу" Бахматюка розповіли про модернізацію елеваторів

12.06.2020 00:05

Мережа елеваторів, що належить аграрному холдингу "Укрлендфармінг" українського бізнесмена Олега Бахматюка, завершила підготовку обладнання до нового сезону. Цього року в агрохолдингу модернізували один з найбільших елеваторів Європи.

Об этом сообщает Слон РУ


"У цьому році нами модернізовано один з найбільших елеваторів Європи – ТОВ "Елеватор Агро", загальною потужністю 446 тис тонн одночасного зберігання, — розповів Українським новинам директор департаменту зернозберігання холдингу Богдан Штогрин. — На ньому встановили ще одну сушарку "Кімбрія". Важливо, що завдяки її установці ми збільшили оборотність елеватора, розширивши спектр культур: додали ріпак, який можна приймати в обсязі до 2 тисяч тонн на добу. Модернізували також камеру нагріву сушарки GSI-10000. Реалізація даних заходів дозволила збільшити прийом соняшнику з 2 до 5 тисяч тонн на добу".Першими в другій половині червня починають роботу елеватори південних і центральних регіонів країни. "Укрлендфармінг" має кілька таких, які розташовані в цих областях. Один з них — "Агро Сервіс".


"У цьому році ми реконструювали на елеваторі "Агро Сервіс", розташованому в Миколаївській області, автомобільні ваги, збільшивши довжину платформи до 18 м, що дозволяє нам приймати великогабаритні автомобілі", — зазначив Богдан Штогрин.


Загальна потужність власної елеваторної мережі "Укрлендфармінг" — 2,66 млн т одночасного зберігання пшениці. 17 елеваторів розташовані біля основних земельних масивів холдингу і всі мають під’їзні залізничні колії.


Завдяки високотехнологічним характеристикам і логістичним перевагам елеваторні потужності групи УЛФ покривають 98% власних потреб агрохолдингу в зберіганні сільськогосподарської продукції. Активною є робота елеваторів зі сторонніми поклажодавцями.


"Укрлендфармінг" є одним з найбільших українських агропромислових холдингів, який займається вирощуванням зернових і олійних культур, насіння, виробництвом яєць і яєчних продуктів (Avangardco IPL), тваринництвом, виробництвом м’яса і молока. Власником холдингу, який створює 27 000 робочих місць, є український бізнесмен Олег Бахматюк.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/business/agriculture/2020-06-11/v-ukrlendfarminge-bahmatyuka-rasskazali-o-modernizatsii-elevatorov/199967”

Другие материалы в этой категории: Борис Ложкин — продать в кредит »