Протести в Парижі: 125 тисяч людей вийшли на вулиці

09.12.2018 06:15
Демонстрації у великих містах відзначилися зіткненнями з поліцією. За повідомленнями поліції, було затримано більше 1 тисячі чоловік.

В акції протестів «жовтих жилетів» у Франції взяли участь близько 125 тисяч чоловік.

Про це розповів глава МВС країни Крістоф Кастанер, повідомляє Слово і Діло з посиланням на BFMTV.

Як наголошується, в Парижі в акції взяли участь близько 10 тисяч людей.

Так, демонстрації у великих містах відзначилися зіткненнями з поліцією. За повідомленнями поліції, було затримано більше 1 тисячі чоловік.

За словами правоохоронців, поліція тримає ситуацію під контролем. У всіх містах поліцейські затримали 1150 демонстрантів. Травми отримали 118 протестувальників і 17 поліцейських і жандармів. У самій столиці Франції на вулиці вийшли 10 тис. демонстрантів.

Мер Парижа Анн Ідальго заявила про «збиток» місту. За її словами, сотні магазинів і публічних місць не відкрилися в столиці в день протестів.

Напередодні стало відомо про закриття всіх основних музеїв в Парижі — Лувра, Орсе, оранжерей, етнографічного музею Бранлі. Не буде доступу і на Ейфелеву вежу. На північний захід від столиці закрив свої ворота і палацовий комплекс Версаля.

Раніше в Парижі вперше за 13 років розгорнули бронемашини поліції через протести «жовтих жилетів».

Нагадаймо, у Франції кілька тижнів тривали масові протести «жовтих жилетів» — найбільші заворушення за останні десять років. Учасники протестів вимагали зниження цін на паливо.

В результаті влада Франції відклала на шість місяців підвищення зборів на бензин і дизельне паливо.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2018/12/09/novyna/polityka/protesty-paryzhi-125-tysyach-lyudej-vyjshly-vulyczi”

Другие материалы в этой категории: Борис Ложкин — продать в кредит »