Вчені з МДУ зробили величезний внесок у розвиток дослідження космосу

07.12.2018 22:53

Вчені Московського державного університету створили програму, яка повинна покращити роботу космічних зондів і радарів.

Вчені з усього світу спільно працюють у сфері освоєння космосу. Протягом декількох десятків років на недосліджені планети відправляють супутники, зонди, роботів. Дуже важливим аспектом роботи в космосі є передача сигналу, який може мати в собі інформацію про досліджуваному об’єкті. Однак з-за багатьох перешкод, сигнал не завжди вдається розібрати.

Російські вчені спільно з європейськими розробили спеціальну комп’ютерну програму, яка буде обробляти надійшов радіосигнал. З нього будуть видалятися різні шуми і залишиться тільки «чистий» сигнал. Його набагато легше розібрати, а також він несе набагато більше інформації.

Розробка створена нещодавно і була вже перевірена. На практиці її використовувати збираються найближчим часом. Вона допоможе набагато швидше і якісніше добувати інформацію про планети, супутники, метеори та інших космічних об’єктах.

Вченим з NASA завдяки розвідувальним зондах і станцій вдалося дізнатися про воду на Марсі, а точніше про пластах льоду, що знаходяться на полюсах червоної планети. Це дозволила зробити висновок, що на Марсі можливо було життя.Другие материалы в этой категории: Борис Ложкин — продать в кредит »