Штахетиною по лобі?

06.12.2018 11:53

Штахетиною по= лобі?
Школярики ідуть до школи, проходять повз чийогось дерев’яного паркану, хапаються руками (іноді ногами) і тягнуть, доки не відламають штахетину «з корінням». Дрібне хуліганство? А ви уявіть, скільки разів вони пройдуть повз цього двору ще — у школу і з неї! Як чинити з малолітніми хуліганами, які заради розваги псують людське майно?

Іноді ми дивуємося: Чому зараз частіше встановлюють (точніше – будують) високі металеві або кам’яні паркани? Адже, говорять, що колись на Полтавщині будували найнижчі тини по Україні, бо люди товариські тут живуть, добрі та щирі…

- Доброго дня, — говорю з порогу до чоловіка, який відчинив двері, — скажіть будь ласка, ви знаєте, хто вам весь паркан позламував?

- Знаю, — прижмуривши брови зітхає чоловік. – оті молокососи, що під двором ходять! Як піймаю, руки їм зламаю!

- А ще не ловили? – запитую.

- Було…

- І що ви зробили?

- Та нічого я йому не зробив, воно ж мале, кажу, щоб більше так не робив, а він очима кліпає…

Хлопчакові пощастило, що дядько лише на погрози ладен. А раптом хтось інший дасть тією штахетиною по лобі, що більше так «гратися» не захочеться? Втім, найкращим і єдиним правильним варіантом все ж є звернення постраждалих до правоохоронних органів. Якби ті школярики хоч годинку у відділку посиділи, доки батьки не забрали, ймовірно, наука запам’яталася б на все життя.

Ми йдемо легшим шляхом: замість того, щоб виховати дитину – зводимо до небес паркани.

Штахетиною по= лобі?
Ще гірше, коли подібним варварством займається доросла людина. Йдучи ввечері «під чимось» ламає все, що під руку потрапляє. А у такої неадекватної особи сили куди більше ніж у дитини…

Другие материалы в этой категории: Борис Ложкин — продать в кредит »